ВИХОВНИЙ ЗАХІД «День...

Post on 05-Aug-2020

4 Views

Category:

Documents

0 Downloads

Preview:

Click to see full reader

TRANSCRIPT

Кам’янець-Подільський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр

ВИХОВНИЙ ЗАХІД «День іменинника»

Вихователь 3 кл. Репенчук О.М.

Мета: виховувати у дітей дружнє ставлення один до одного, розвивати спільні інтереси, уяву, слухове сприймання, пам’ять, мовлення.

Обладнання: картки, ігри, дитячі малюнки, фотографії дітей, музичний супровід,

костюми.

Хід заходу Вихователь: В день яскравий і веселий Завітали ви до нас День народження – це свято, Дітвору вітати час! Вихователь: Діти, у кого сьогодні день народження?

(Діти хором відповідають і роблять крок вперед.) Всі вихователі з кожного класу вітають іменинників подарунками, діти дякують і сідають на місце. (Під звуки музики Крокодила Гени з-за дверей доноситься шум. До зали забігають

Буратіно і Мальвіна. Буратіно намагається утекти від Мальвіни. У Мальвіни у руках «Азбука».)

Мальвіна: Стій, зупинися. Ну чому ти такий невгамовний і непосидючий?! Ти

коли-небудь почнеш вчити букви, чині? Ой! (Звертає увагу на зал.) Здається ми потрапили на якесь свято.

Буратіно: Як добре, любі друзі, ви мене врятували від цього навчання. А як добре не вміти читати і писати. Ну навіщо це потрібно?

(Відповіді дітей.) Мальвіна: Які ми не виховані. Увірвалися, припинилося свято, і ми навіть не

привіталися. (Вітаються разом.)

Буратіно і Мальвіна: – Добрий день! Буратіно: А яке у вас свято?

Ведуча: У нас сьогодні день іменин. Давайте привітаємо наших

іменинників. Буратіно: А чи запросите ви і нас? Ми разом будемо веселитися: співати,

танцювати, грати у ігри. Це ж так чудово! Вихователь: Ну що, діти, дозволимо залишитися нашим казковим друзям? Діти: Так! Мальвіна: Ну, якщо свято, то треба заспівати пісню.

(Лунає пісня «Пусть бегут неуклюже …»)

1-й конкурс – «Пантоміма». Буратіно: Дітки, а давайте пограємо у гру «Пантоміма». Кого я буду викликати,

той буде брати картку у мене і показувати без слів те, що буде написане у картці. Зараз я покажу приклад.

2-й конкурс – Танцювальний». (По одній дитині з групи).

Мальвіна: А зараз у нас танцювальний конкурс. Я буду показувати рухи під музику, а ви повинні якнайточніше повторювати.

3-й конкурс – «Вгадай»! Буратіно: Я щось поклав у цю коробочку. Хто вгадає, що там, той отримає цей

подарунок. (Діти вгадують.)

Мальвіна: Ой, щось я так хочу співати. Давайте заспіваємо пісню. (Співають пісню «Улыбка»).

Вихователь: Сьогодні діти хочуть продемонструвати свої мрії вам, а саме вони намалювали, де б хотіли відсвяткувати свій наступний день народження.

(Буратіно плаче). Мальвіна: Що трапилося? Чому ти галасуєш? Буратіно: Всі десь святкують свій день народження, а я ні. Я теж хочу! Вихователь: Любий Буратіно! Не плач. Сьогодні ти на святі і плакати не

потрібно. Дітки, давайте заспокоїмо нашого пустунця! Гра «Хто назве найбільше ласкавих слів».

Дітки по черзі вигукують: зайчику, котику, сонечко, золотко, розумашка, молодець, гарнюня, козачок, маленький принц, пташечка, голубчику,

соловейко, горобчику. Буратіно: Ха-ха-ха. Ну ви й молодці. Такі кумедні.

Танець «Тіно». Веселий танець «Тіно» Танцює Буратіно: Вперед скачок, назад скачок, І дружно стали в ряд.

(Зробили круг). Вперед чотири кроки, назад чотири кроки, ручками похлопали, ніжками потопали, очами покліпали, а потім поскакали.

(2-й і 3-й рухи прискорюються).

Гра «Хто більше назбирає іграшок».

Гра «Сісти на стілець і назвати своє ім’я» (2 команди і 2 стільці).

Вихователь: Мені здається, що всі вже зголодніли, і я пропоную влаштувати солодкий стіл.

Лунає пісня «Голубой вагон».

top related